Ettevõtjale

Arenduskeskuses alustas projektijuhina töötamist Angela Koit

Täna alustas Hiiumaa Arenduskeskuses projektijuhina töötamist Angela Koit.

Angela ülesandeks on osutada Hiiumaal ja Saaremaal ettevõtjate konkurentsivõime tõstmise eesmärgil ettevõtlusteadlikkust tõstvaid tegevusi. Näitena planeerib ja viib projektijuht ellu alustava ettevõtja baaskoolitust ja mentorklubi ning korraldab teisi sarnaseid koolitusi ja üritusi. Samuti planeerib ja viib projektijuht ellu erinevaid ettevõtlusega seotud projekte.

„Näen, et arenduskeskuse projektijuhtimise põhieesmärk ongi ettevõtjatele väärtuse loomine ning just seda ma soovin teha – väärtust luua oma tööga. Samuti on mulle südamelähedane saarte ja eriti Hiiumaa ettevõtjate ja kogukonna käekäik” kirjeldab Angela enda väärtusi ja ootusi tulevase töö osas.

Kõrghariduse on Angela omandanud turismiettevõtluse erialal Mainori Kõrgkoolis. Varasemalt omab ta pikaajalist töökogemust rahvusvahelises ettevõttes 3 STEP IT turunduse projektijuhina. Veel on töötanud ta enne Hiiumaa Arenduskeskusesse tööle asumist treeningstuudiotes HAF Treeningstuudio ja Noexcuse Lifestyle OÜ, ühes juhataja ja treenerina ning teises konsultandi ja projektijuhina.

04.01.2021