Ettevõtjale

Ettevõtjate inspiratsiooniõhtu: Kuidas teha olümpiavõitjat?

“Kuidas teha olümpiavõitjat?” on lugu sellest, kuidas tavalisest külapoisist Gerd Kanterist kasvatati kettaheite olümpiavõitja. See ei ole tavaline sportlase elu- ja edulugu, vaid näitab, et näiliselt võimatud asjad võivad siiski võimalikuks osutuda. Seda sõltumata tegevusvaldkonnast.

Mida mõeldi, mida tehti ja kuidas see kõik välja paistis? Inspiratsiooniõhtul saame aimu strateegilistest käikudest ja väga innovaatilistest meetoditest, mida Team75plus meeskonnas rakendati.

Seda kõike jagab meiega Raul Rebane, kes võitis ka Gerd Kanteri tippu viimise strateegiaga Euroopa Kergejõustikuliidu teadus- ja innovatsioonikonkursi peapreemia.

Toimumiseaeg: 25.02 kell 17:45-18:45
Toimumiskoht: Zoom veebikeskkonnas
Osalemistingimused: osalemine on kõigile tasuta.
Registreerimine: vajalik on eelnev registreerimine (kuni 25.02 kell 15:00)

bit.ly/inspiratsiooniõhtu2502

Toimumispäeval saadame osalejatele lingi, mille kaudu on lihtne ja mugav üritusega liituda.

Ettevõtjate inspiratsiooniõhtu eesmärk on mõelda ja arutleda erinevatel olulisematel ja päevakajalistel teemadel, et aidata Hiiumaa ettevõtjatel silmaringi laiendada ning anda värsket vaadet oma tegevustele. Ja ehk ka julgustada uutele tegudele.

Lisainfo Angela Koit, tel 5041137
angela.koit@hiiumaa.ee

Ettevõtjate inspiratsiooniõhtud toimuvad programmi „Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtlikkuse edendamiseks 2020-2023″ raames, mida toetab Euroopa Regionaalarengu Fond.