Ettevõtjale

Ettevõtjate inspiratsiooniõhtu Reet Roosiga

Ettevõtjatele mõeldud inspiratsiooniõhtu tuleb taas!

Sügise esimene üritus toimub Ettevõtlusnädalal, 8 oktoobril Rannapaargus. Ja kui aasta esimeses pooles olid kõik kohtumised üle veebi, siis sel korral võib oma nutiseadmed vabalt üldse koju unustada 🙂

Meiega liitub tuntud ettevõtja Reet Roos, kes enda ettevõtmiste näitel räägib, kuidas valmistuda kriisiks kui majanduses on veel pärituul.

“Igas kriisis peitub võimalus – võiks koguni öelda et hüppelaud – nii kõrgemale kui ka madalamale. Ja vahel tuleb teha pingutusi ka selleks, et kättevõidetut säilitada. Vahel võib just see – väliselt mitte eriti tunnustust pälviv pingutus osutuda just kõige tähtsamaks sammuks.” – Tiia Lõoke, 1996

Reet on pärit Hiiumaalt Isabella külast ja käinud Lauka koolis.

Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli ajalooteaduskonna. Asutanud mitmeid meedia- ja digiagentuure Baltikumis, millest on tänaseks saanud antud tegevusvaldkonna suurim holding-ettevõte Eestis, Lätis ja Leedus. Reet omab pikaajalist investeerimiskogemust.

Ta on investeerinud startuppidesse ja vastukaaluks ka stabiilset varakasvu tootvatesse valdkondadesse.

 

Aeg: 8. oktoober kell 18-20:00

Koht: Rannapaargu

Osalemine: tasuta

Vajalik on eelnev registreerimine: https://bit.ly/inspiratsiooniõhtu0810

 

Ettevõtjate inspiratsioonihommiku eesmärk on mõelda ja arutleda erinevatel olulisematel ja päevakajalistel teemadel, et aidata Hiiumaa ettevõtjatel silmaringi laiendada ning anda värsket vaadet oma tegevustele. Ja ehk ka julgustada uutele tegudele.

 

Lisainfo Angela Koit, tel 5041337

angela.koit@hiiumaa.ee