Ettevõtjale

Ettevõtjate inspiratsiooniõhtud alustavad uue hooga

Seekord on meil Kärdlas Tiismani villas võimalus kokku saada eliksiire tootva noore ja kiire kasvuga ettevõtte Chaga Healthi looja Siim Kabritsaga. Kohtumine toimub 5. mail 2022 kell 18.

Seenest Chaga ehk must pässik ja ravimtaimedest valmistatud toidulisandite tootmine käib Mulgimaal asuvas väikelinnas Tõrva. Vähem on ehk avalikkuse tähelepanu pälvinud asjaolu, et 2014.aastal loodud ettevõttest oli 2021.aastaks saanud üle 4 miljoni eurose aastase müügikäibega ettevõte.

Siim Kabrits on öelnud: „Mida aeg edasi, seda enam lisandub Eesti narratiivile edukast e-riigist meie puhas loodus. See on meie väärtuslikum loodusvara ja visiitkaart tulevikus.”

 

Inspiratsiooniõhtul loodame rääkida järgmistel teemadel:

  • mis on innustanud ettevõttel kasvama aina suuremaks;
  • kuidas leida väikelinnas tööjõudu;
  • milliseid võimalused avanevad aina suurema ettevõtmisega;
  • mida on kasvuks vaja;
  • kuidas avada ketipoodide uksi ja jõuda oma toodetega riiulitele;
  • kuidas jäid nad rahule raha kaasamise ja tulemustega;
  • milliseid ettevõtlusvõimalusi näeb ta Hiiumaal (näiteks seenest biopakendid).

Sündmus on kõikidele tasuta, osavõtuks on vajalik eelregistreerimine: https://forms.office.com/r/F4J2LF4vKf

Veel võib päris julgelt öelda, et Chaga eliksiirid on jõudnud paljude Eesti inimeste ostukorvidesse ja südametesse.

2019. aastal kaasas Chaga Health ühisrahastuse platvormil Funderbeam ekspordiks mõeldud toote käivitamiseks toetust ja pakkus fännidele võimaluse panustada ettevõtte tuleviku kujundamisse.

Mullu ühinesid Chaga Health ja OÜ Boostme (nö smuutisegude Boost Yourself). Sellest räägiti, kui liitumisest, millega loodi Eestisse üks juhtivamaid rahvusvahelise ekspordivõimekusega wellness-ettevõtteid.

Varasemalt on Siim Kabrits näiteks olnud Organic Estonia MTÜ üks asutajatest ning edukalt Eesti metsamarju Aasiasse eksportinud. Hiiumaaga seob teda suvekodu ja naise juured.

________________________________________________________________________

Ettevõtjate inspiratsiooniõhtu eesmärk on mõelda ja arutleda erinevatel olulisematel ja päevakajalistel teemadel, et aidata Hiiumaa ettevõtjatel silmaringi laiendada ning anda, võimalik, et värsket vaadet oma tegevustele. Ja ehk ka julgustada uutele tegudele.

Lisainfo: Siim Piirak, tel 53313304, e-post siim.piirak@hiiumaa.ee