Ettevõtjale

Ettevõtlusnädal 4.-10. oktoober 2021

Traditsiooniline üle-eestiline Ettevõtlusnädal juhtmõttega “Kohane ja võida” toimub sel aastal 4.-10. oktoobrini.

Avapauk antakse kogu nädalale 04.10 üle-eestilise avasündmusega “Mis on edu võti ehk uue aja väljakutsed”, mis toimub veebi vahendusel. Ettevõtlusnädala raames korraldatakse tänavu paarsada temaatilist üritust, mis toimuvad nii kohapeal, hübriid- kui veebisündmustena ja on osalejatele tasuta.

Hiiumaa Ettevõtlusnädalal pakutava programmiga saab tutvuda ja üritustele registreeruda veebilehel https://ettevotlusnadal.ee/hiiu/

Hiiumaa Arenduskeskuse juhataja Liis Lukase sõnul külastavad Hiiumaa noored Ettevõtlusnädala raames kohalikke ettevõtteid, osalevad äriideede genereerimise töötoas ja saavad tutvuda startup-maailma telgitagustega. Olulisel kohal on ettevõtlusega alustamise teemad ning erinevad ettevõtlustoetused. „Viime ka läbi töötoa teemal kas hakata ettevõtjaks või mitte ning kuidas leida endale head äriideed,” selgitab Lukas.

07. oktoobril tähistatakse Hiiumaal Ettevõtluspäeva tublide kohalike ettevõtete ja vabaühenduste tunnustamisega. Ettevõtlusnädal lõppeb 8. oktoobril inspiratsiooniõhtuga teemal „Kriis kui hüppelaud”. Ettevõtjaid tuleb inspireerima hiidlane ning tunnustatud ettevõtja Reet Roos. Lisaks tutvustatakse sotsiaalmeedias selle nädala jooksul Hiiumaa Rohelise märgi saanud ettevõtjaid.

Lisainfo: Angela Koit, projektijuht, 5041337