Turism, Uudised

Hiiumaa suvehooaeg algab Hiiumaa turismimessiga

Hiiumaa suvehooaeg algab tänavu turismiasjaliste kohtumisega. Kolmapäeval, 15. juunil kell 15-19 toimub Kärdla sadama Yachts-Service ellingus Hiiumaa turismimess 2022. Hiiumaa esimesele turismimessile on oodatud nii Hiiumaa turismivaldkonnaga seotud tegijad kui külalised mandrilt.

„Olukorras, kus kõik messid ümberringi on kas ära jäänud või lükkunud, küpses soov korraldada Hiiumaa turismimess. Peamiseks tõuke andjaks oli aga see, et Hiiumaale on tulnud juurde mitmeid uusi turismiasjalisi, kes erinevaid teenuseid pakuvad, ja tahaks omavahel tuttavaks saada,” ütles Hiiumaa turismiklastri juht Kristel Üksvärav.

„Hiiumaa turismimessile ootame kõiki Hiiumaa turismivaldkonnaga seotud tegijaid: majutus- ja toitlustusasutusi, kultuuri- ja spordisündmuste korraldajaid, giide. Ootame ka mandrilt reisibüroosid ja turismiõpet pakkuvaid õppeasutusi, ajakirjanikke ja kõiki, kes tahavad teada, kas väide, et Hiiumaa on tühi saar ja siin ei ole midagi, vastab tõele või mitte. Soovime messil osalemisega anda võimaluse tutvustada oma teenuseid ja tegevusi teistele turismiasjalistele ja kuna Hiiumaal toimib väga suures mahus soovitusturundus, siis ka hiidlastele endile. Lisaks kutsume messile ka erinevaid hiiumaise toidu tootjaid,” lisas Üksvärav.

 

Hiiumaa turismimessil toimuvad lisaks turismiasjaliste messialale ja väljapanekutele ka vestlused ja intervjuud Hiiumaa turismi teemal, samuti ettevõtjate omavahelised kiirkohtingud ja liftikõned ning jagub ka üllatusi.

Hiiumaa turismimessi ajakava:

Kell 15-17
Mess on avatud turismiasjalistele (osalemiseks tuleb täita registeerimisvorm https://forms.office.com/r/fXCQdd93aT)

Kell 17-19
Mess on avatud kõigile

Hiiumaa Turismimessi korraldab Hiiumaa turismiklaster ja see toimub koostöös Eesti Turismi- ja Reisifirmade Liidu ja Tourestiga.

Kohtumiseni 15. juunil Kärdla sadamas Hiiumaa turismimessil!
Tule ja kohtu Hiiumaa turismiasjalistega! 

 

Hiiumaa turismiklaster ühendab Hiiumaa turismiasjalisi ühiste eesmärkide saavutamisel ning kompetentsi ja ressursside targal kasutamisel. Hiiumaa turismiklaster loodi 2021. aastal ja hetkel kuulub klastrisse enam kui 30 liiget, sh Hiiumaa vald toetajaliikmena.

Hiiumaa turismiklastri tegevusi toetab Euroopa Regionaalarengu Fond Piirkondade konkurentsivõime tugevdamise meetme kaudu.

Hiiumaa turismiklastri tegevusi saab jälgida: www.facebook.com/turismiklaster

 

Lisainfo:

Kristel Üksvärav
Hiiumaa turismiklastri juht
+372 5156329
kristel.uksvarav@hiiumaa.ee

www.facebook.com/turismiklaster