Ettevõtjale, Uudised

Inspiratsiooniõhtul on seekord külas Sven Nuum

Oleme külla kutsunud ettevõtja ja turundusmentori Sven Nuumi, kes pärast aastatepikkust palgatööd on viimased 10 aastat olnud ettevõtja.
Sven on ehe näide, et kõik on võimalik ja tehtav! Tavaline saare poiss, kes töötas palgatöölisena koka ja ehitajana – ei teadnud midagi turundusest ega ettevõtlusest, küll aga oli teadmine, kuidas ta elada ei taha ning tahtejõud olukorra muutmiseks ja oma unistuste elu loomiseks.
Ta on Eestis juhtivbrändideks kasvatanud kolm ettevõtet – Boost Yourself, Nullist Turunduskool ja GraceFit, ning loonud oma kogemuste najalt põhjaliku ja praktilise kursuse “Kuidas alustada mikroäriga, teenida rohkem raha ja töötada asukohast sõltumatult”.
Tema sisemiseks missiooniks on inspireerida ka teisi inimesi läbi ettevõtluse looma enda ellu finantsilist ja ajalist vabadust.

Inspiratsiooniõhtul räägime näiteks..

  • kuidas Sven ise täna samm-sammult taas alustaks – kui ei oleks ei äriideed, rahastust, veebilehte, meililisti ega varasemat kogemust;
  • kuidas alustada ettevõtlusega väikeste sammudega, ilma suuri riske võtmata;
  • miks ei ole vaja välja mõelda midagi uut ja innovatiivset;
  • millised on uue ajastu ärid, kus alustamiseks piisab sülearvutist ning mida saab edukalt teha asukohavabalt, elades Balil või Hiiumaal;
  • kuidas oma teadmistest, oskustest või kogemusest leida sobiv äriidee.

Ootame kõiki ettevõtlus- ja turundushuvilisi 13. aprillil kell 17:30 restorani Kork. 

Kuulame, arutleme ning kõigil on võimalus saada oma kahtlustele ja küsimustele vastused!

Eelregisteerumine kuni 10.04 või kuniks kohti jagub: https://forms.office.com/e/hDBqMfSJ8U

______________________________

Ettevõtjate inspiratsiooniõhtu eesmärk on silmaringi laiendada, anda värsket vaadet ettevõtlusele, julgustada ja inspireerida tegutsema.

Lisainfo: Angela Koit, angela.koit@hiiumaa.ee, tel 5041337