Ettevõtjale, Turism

Märgis “Siin on Covid-19 turvaline”

Märgise eesmärk ja sisu

Märgisega liitunud ettevõte kinnitab, et järgitakse oma tegutsemisvaldkonnale kehtestatud Vabariigi Valitsuse korraldusi ja Terviseameti juhiseid COVID-19 leviku tõkestamiseks, hoitakse end nende järgimiseks infoga pidevalt kursis ning aidatakse külastajatel täita kohapeal viiruse vältimise reegleid.

Märgis toimib koostöös, nii ettevõtja kui ka kliendi panusega: ettevõtja pakub turvalist teenust, klient peab omalt poolt lugu pidama ettevõtte võetud kohustustest, teistest klientidest ja iseenese tervisest; samuti annab teenuse tarbija kõige vahetumat tagasisidet, kas kiites või osutades puudustele, mida ettevõte saaks paremini teha. Kõik ettevõtted, kes on liitunud selle märgisega, on vastavalt märgistatud ka puhkaeestis.ee / visitestonia.com andmebaasis.

Märgise eesmärk on aidata kaasa külastajates turvatunde loomisele ja turismi kiiremale taastumisele.

 

Kes saavad märgist taotleda?

Märgist saavad taotleda kõik vastutustundlikud majutus- ja toitlustusasutused, muuseumid ja turismiatraktsioonid, konverentsi- ja seminaripaigad ning sündmused, kes kinnitavad, et järgivad aktuaalseid juhiseid koroonaviiruse leviku tõkestamiseks.

Märgisega liitumine on vabatahtlik ning lähtub ettevõtte hinnangust sellele, kas ta näeb seda oma teenuste turunduseelisena.

 

MÄRGISEGA LIITUMISEKS TÄIDA AVALDUS.

Märgise soovituslikud kuvamise juhised ettevõtte turunduskanalites ja kohapeal

“Siin on COVID-19 turvaline” märgisega ettevõtted puhkaeestis.ee ja visitestonia.com veebilehel 

 

Lisainfo: mariliis.aiaste@hiiumaa.ee