Ettevõtjale

Reklaami oma ettevõtet soodsalt “Postimehes”

AS Postimees Grupp koostöös arenduskeskuste ja linnavalitsustega avaldab ka sel aastal suvise väljaande “Sel aastal Puhkan Eestis”. Teie piirkonnas projekti toetav Hiiumaa Arenduskeskus annab eelise just Hiiumaa piirkonna turismi- ja meelelahutusettevõtetele osta tavapäraselt soodsamates tingimustes üle-eestilist reklaami.

Ühise disainiga reklaamid koos piirkonna tutvustusega moodustavad terviku ja annavad lugejale mõtteainet piirkonna külastamiseks. Väljaande levi on AS Postimees Gruppi maakonnalehtedega koos, mis on kaheksas maakonnas parima katvusega.

 

Reklaami oma ettevõtet soodsalt Postimehes. Selleks täida ankeet siin.

 

“Sel aastal puhkan Eestis” projekti ülevaade:

Väljaanne ilmub 18. juuni Tartu Postimehe ja Lõuna-Eesti Postimehe vahel, 19. juuni Pärnu Postimehe, Sakala, Virumaa Teataja ja Järva Teataja vahel.

Formaat: A3 parendatud paberil

Maht: kuni 28-32 lk

Väljaandes on Hiiumaad tutvustav ülevaade lugejale, mille järel on erilahendusega reklaampind just sama piirkonna ettevõtjatele. 2020 aasta suvist väljaande näidist saate näha täismahus siit:

https://issuu.com/eestimeedia/docs/sel_aastal_puhkan_eestis

 

Tiraaž: 46 000 eksemplari

Lugejate arv: 147 300

Levi: Pärnu Postimees, Lõuna-Eesti Postimees, Sakala, Tartu Postimees, Virumaa Teataja ja Järva Teataja trükilehega koos kõikidele lugejatele.

 

Tänu Hiiumaa Arenduskeskuse toele on ettevõtete osalustasu projektis 80 € + käibemaks.

 

Vastuseid ootame 26. maiks. Osalemiseks täitke ankeet siin: reklaam Postimehes