Ettevõtjale, Uudised

Tulemas on digitaliseerimisteemaline infoseminar ettevõtjatele

Infoseminar: Ettevõtte võimalused digitaliseerimisel

Kutsume ettevõtjaid kuulama digitaliseerimise võimalustest. Oodatud on kõik ettevõtjad, aga iseäranis kasulik on teema tööstus- ja tootmisettevõtetele.

Digitaliseerimine on protsesside arendamine läbi infotehnoloogia rakendamise. Korralikult läbimõeldud digitaliseerimisprojekt algab aga digiküpsuse hindamisest, mille tulemusena tekib ettevõttel arusaam, milline on ettevõtte protsesside digitaliseerituse tase ja mis on ettevõtte tegelikud vajadused. Digitaliseerimisteemaline infoseminar on hea võimalus teemast rohkem teada saada ja mõelda oma ettevõtte arenguvõimalustele.

AIRE ja IMECC teenustest tuleb rääkima IMECC tööstusekspert Tõnu Lelumees. Oma kogemusest tuleb rääkima Erki Ala ettevõttest AS Dale LD.

Tehisintellekti- ja robootikakeskus AIRE (AI & Robotics Estonia) pakub tööstusettevõtetele koolitusi, nõustamist ja uudseid digitaliseerimise rätseplahendusi, mida eraturult valmislahendusena ei leia. Keskuse eesmärgiks on tõsta Eesti tööstusettevõtete konkurentsivõimet välisturgudel. AIRE esmateenuseks on ettevõtte digiküpsuse hindamine, mis on teekaart järgmistesse AIRE teenustesse astumiseks. Tänaseks on AIRE oma teenustega pakkunud tuge rohkem kui 170 erinevale tööstusettevõttele. https://aire-edih.eu/

Innovatiivsete Masinaehituslike Tootmissüsteemide Tehnoloogia Arenduskeskuse IMECC põhitegevuseks on uurimis- ja arendustööde juhtimine ja teostamine eeskätt digitaaltootmise, protsesside automatiseerimise ja monitooringu, mehhatroonika ja materjalide tehnoloogia valdkondades. IMECC juhib ja osaleb erinevates riiklikes ja rahvusvahelistes projektides koondades enda alla nii siseriiklikke kui rahvusvahelisi partnereid ettevõtete, teadusasutuste ja erialaorganisatsioonide hulgast. Organisatsiooni põhiliseks teaduspartneriks Eestis on Tallinna Tehnikaülikool. https://www.imecc.ee/

Millal? 8. veebruar 2024 kel 15.00 – 17.00
Kus? Hiiumaa Arenduskeskuse II korruse seminariruumis

Anna oma osalusest märku siin:
https://forms.office.com/e/rvkqUqYzq3

Registreerimise tähtaeg 06.02.2024

 

Korraldaja kontakt:
Mari-Liis Hirv, tel. 54 260 601, e-post mari-liis.hirv@hiiumaa.ee

Üritust on kaasrahastanud Euroopa Liit.