Uudised

Tunnustame Hiiumaa ettevõtjaid, sõpru ja tegijaid

Hiiumaa ettevõtjate tunnustamine 2023

Esita kandidaat Hiiumaa ettevõtjate, sõprade ja tegijate tunnustamisele. Konkursile saavad oma ettepanekuid esitada eraisikud, ettevõtted, kohalik omavalitsus, kodanikuühendused ja muud organisatsioonid, sh kandideerijad ise.

Kategooriad on:

  • Hiiumaa sõber – Tunnustame initsiatiivikat ettevõtet, organisatsiooni või isikut, kes oma kogemuste ja teadmistega on järjepidevalt panustanud Hiiumaa arengusse.
  • Kogukonna tegija – Tunnustame Hiiumaal tegutsevat ettevõtet, organisatsiooni või isikut, kelle tegevus on andnud 2022. aastal olulise panuse saare kogukonnale.
  • Hiiumaa mainekujundaja – Tunnustame ettevõtet, organisatsiooni või isikut, kelle tegevus on 2022. aastal oluliselt tõstnud Hiiumaa nähtavust saarelt väljaspool, parandanud Hiiumaa mainet või toonud Hiiumaale tuntust.
  • Hiiumaa aasta õpilasettevõte – Tunnustame Hiiumaa õpilasettevõtet silmapaistva tulemuse, uuendusliku idee või julge pealehakkamise eest 2022/2023 õppeaastal.
  • Elukeskkonna hoidja – Tunnustame ettevõtet, organisatsiooni või isikut, kes on 2022. aastal silmapaistvalt panustanud Hiiumaa looduse, omakultuuri ja majanduse tasakaalustatud koostoimesse ning aidanud seeläbi hoida Hiiumaa väärtuslikku elukeskkonda UNESCO biosfääriala vaimus.

Kategooriatesse esitatud ettepanekuid hindab komisjon.

ESITA OMA KANDIDAAT 8. septembriks siin:
https://hiiumaaarenduskeskus.ee/ettevotlus/tunnustamine/

Võitjad kuulutame välja 29. novembril 2023 Hiiumaa majandusfoorumil.