oktoober, 2022

21okt10:3014:30Biosfääri programmiala strateegiapäev

Aeg

10:30 - 14:30

Koht

Kuressaare Kultuurikeskus

Ürituse info

Keskkonnaministeerium koostöös Hiiumaa Arenduskeskusega on uuendamas Lääne-Eesti saarte biosfääriala (BPA) programmi ja tegevuskava aastateks 2021-2030. Kogukondi kaasati esmakordselt sellesse protsessi 2019. aasta lõpus ja 2020. aasta alguses. Vahepeal on programmdokumendiga tegelenud eksperdid väiksemas ringis. Kuna ministeeriumil on soov uuendatud BPA võtta vastu käesoleva aasta lõpuks, on meil hea meel kutsuda veelkord kokku suurem ring Lääne-Eesti saarte biosfääriala esindajaid, et tutvustada seni tehtud töö tulemusi ning üheskoos arutada, millised peaksid olema tegevuskava lähiaastate prioriteetsed suunad ning milliseid konkreetseid tegevusi eesmärkide saavutamiseks tuleks kavandada.

Ootame kohtumisele biosfäärialasse kuuluvate omavalitsuste ja arendusorganisatsioonide esindajaid, samuti kogukondade ja biosfääriala arendamise eesmärkidega (sh keskkond, kultuur, haridus, teadus, ettevõtlus ja turism, põllumajandus ja kalandus jt) seotud organisatsioonide esindajaid.

Strateegiapäev toimub Saaremaal Kuressaare kultuurikeskuses
21. oktoober kell 10:30-14:30
Kohtumist modereerib Ragnar Siil

Kohtumisel saab osaleda ka üle veebi.
Kohapeale tulijatel palume võimalusel kaasa võtta sülearvuti.

Palume osalejatel ennast eelnevalt registreerida siin: https://forms.office.com/r/SQgRG3KZQa
Registreerimine lõppeb 19. oktoobril

Lisainfo:
Liis Lukas
liis.lukas@hiiumaa.ee
+372 5115788

Ole kursis oluliste uudistega!

Vali just endale huvipakkuvad infokirjad

Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.
X
X