veebruar, 2024

15veeb13:0015:00Green Key infoseminar

Aeg

13:00 - 15:00

Koht

Hiiumaa Arenduskeskuse II korruse seminariruum

Ürituse info

Kutsume osalema Green Key infoseminaril, mida viib läbi saarte kestliku arengu eestvedaja Janet Väärtnõu.

Kohtumise eesmärk on aidata ettevõtjaid kestliku arengu valdkonnas veel sammuke edasi ning anda praktilisi juhiseid EAS’i turismiettevõtte kestliku tegutsemise sammuseadja ehk eneseanalüüsi täitmisel.

Lisaks alustatakse koos Green Key märgise taotluse läbivaatamist ja täitmist. Green Key märgise kõige suurem eelis on näiteks majutusettevõtetele Booking.com süsteemis 3 lehekese omamine. Samuti aitab Green Key märgise olemasolu kõikide toetuste ja laenude taotlustel täita keskkonnaalased nõuded. Jagame praktilisi nõuandeid ja paneme paika edasise tegevuskava. Märgist saavad taotleda majutusettevõtted, laagriplatsid ja kämpingud, atraktsioonid (muuseumid, külastuskeskused, teemapargid), konverentsikeskused, toitlustusasutused.

Ootame infoseminarile:
• ettevõtjaid, kes on juba läbinud mini-roheauditi ja soovivad kestliku arenguga jätkata,
• ettevõtjaid, kes on huvitatud kestlikkusega süstemaatiliselt tegelema ja liituma mini-roheauditite 2. lennuga.

Palume kindlasti kaasa võtta oma arvuti ja kontrollida Puhka Eestis konto olemasolu. Osalemine on kõikidele tasuta.

Registreeru infoseminarile hiljemalt 13. veebruariks siin: https://forms.office.com/e/j9rLrfKjQj
Ootame teid, et koos astuda järgmised sammud kestliku turismi suunas!

Green Key on turismiettevõtetele mõeldud rahvusvaheline ökomärgis ja alates 1994. aastast on see juhtiv standard, millega tunnustatakse turismiettevõtte keskkonnahoidlikku ja kestlikku tegutsemist. Tänaseks on märgisega liitunud ca 4500 ettevõtet 63 riigist üle maailma.

Loe rohkem siit: https://www.puhkaeestis.ee/…/tootearendus-ja…/greenkey

Turismiettevõtte kestliku tegutsemise sammuseadja ehk eneseanalüüs: https://www.puhkaeestis.ee/…/kestlik-turismiteenus…

Puhka Eestis kontole https://www.puhkaeestis.ee saab sisse logida all vasakus nurgas olevalt lingilt (https://www.puhkaeestis.ee/et/admin/login).

Kes on saarte kestliku arengu eestvedaja Janet Väärtnõu?
Janeti ülesanne on olla toeks ettevõtetele, aidates neil kasutusele võtta kestlikke praktikaid, ning samal ajal luua paremaid võimalusi vallaelanikele, kogudes ja jagades olulist informatsiooni ning edendada kestlikku arengut Saare ja Hiiu maakondades. Näiteks kasutab Janet varasemaid kogemusi, et toetada ja ellu viia “Green Destinations” tegevuskava. Janeti ettevõte, Pidula Wakepark, sai esimese atraktsioonina Eestis Green Key märgi. Alates 2006. aastast on ta algatanud, juhtinud ja edukalt ellu viinud mitmeid ühiskonda kaasavaid üritusi, koolitusi ja keskkonnaalaseid, projekte, sealhulgas “Killerkott” ja “Ära Joo Plasti! #minavastutan”.

Korraldaja kontakt:
Joanna Elisabeth Viik, tel. 53434544, e-post: joanna-elisabeth@hiiumaa.ee

𝘒𝘰𝘩𝘵𝘶𝘮𝘪𝘴𝘵 𝘰𝘯 𝘬𝘢𝘢𝘴𝘳𝘢𝘩𝘢𝘴𝘵𝘢𝘯𝘶𝘥 𝘌𝘶𝘳𝘰𝘰𝘱𝘢 𝘓𝘪𝘪𝘵.

 

Ole kursis oluliste uudistega!

Vali just endale huvipakkuvad infokirjad

Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.
X
X