mai, 2024

15mai11:3017:00Hiiumaa turismimess 2024

Aeg

11:30 - 17:00

Koht

Hiiumaa Spordikeskus

Ürituse info

Kolmapäeval, 15. mail lõikame taas linte ja avame uhkusega selleaastase Hiiumaa Turismimessi. Ühtlasi kuulutame fanfaaride hõiskel välja ka Hiiumaa turismisuve alguse. Sest kes selle tipphooaja siis ikka pikemaks venitab kui mitte hiidlased ise – rammu meil ju ometi jagub.

Tutvusta oma turismiteenust-toodet, tutvu ja suhtle! Sel korral on turismimessi ülesehitus rohkem konverentsi tüüpi ehk business 2 business. Turismimessile on oodatud majutajad, toitlustajad, sündmuskorraldajad, reisibürood, elamuspakkujad ja teised turismiasjalised, nii Hiiumaalt kui mandrilt. Ajakavas on juba varasemate messide ajal populaarseks saanud turismiasjaliste kiirkohtumised, põnevad esinejad, turismiasjaliste tunnustamine ja meie ühine panus Hiiumaa kunsti-aastasse.

Hiiumaa turismimessi osalustasu on 25 €+km ettevõtte kohta (ühest ettevõttest võib osaleda mitu inimest). Hind sisaldab programmi, kutsutud esinejate tasusid, kohvipause. Registreerimine on avatud 10. maini.

Vaata ajakava ja lisainfot siit: hiiumaa.ee/turismimess2024

Ole kursis oluliste uudistega!

Vali just endale huvipakkuvad infokirjad

Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.
X
X