juuni, 2022

15juuni15:0019:00Hiiumaa turismimess ja turismisuve avamine

Aeg

15:00 - 19:00

Koht

Kärdla sadam

Ürituse info

Olukorras, kus kõik messid ümberringi on kas ärajäänud või lükkunud, küpses soov korraldada Hiiumaa turismimess.

Hiiumaa turismimessile ootame kõiki Hiiumaa turismivaldkonnaga seotud tegijaid: majutus- ja toitlustusasutusi, kultuuri- ja spordisündmuste korraldajaid, giide. Ootame ka reisibüroosid ja turismiõpet pakkuvaid õppeasutusi, ajakirjanikke ja kõiki, kes tahavad teada, kas väide, et Hiiumaa on tühi saar ja siin ei ole midagi, vastab tõele või mitte.
Soovime messil osalemisega anda võimaluse tutvustada oma teenuseid ja tegevusi teistele turismiasjalistele ja kuna Hiiumaal toimib väga suures mahus soovitusturundus, siis ka hiidlastele endile.
Seega ootame messile uudistama ka kõiki hiidlasi ja suvehiidlasi ja külalisi!

Ajakava:

Kell 15-17
Mess on avatud turismiasjalistele (osalemiseks täida palun registeerimisvorm siin: https://forms.office.com/r/fXCQdd93aT)

Kell 17-19
Mess on avatud kõigile – tulge tutvuma ja uudistama!

  • Toitu pakuvad Hiidlaine ja Kubja kalaköök
  • Lastele pakub toredaid tegevusi Hiiumaa Lastekaitse Ühing
  • Meeleolu loob ansambel Heldene Aeg

Hiiumaa Turismimess toimub koostöös Eesti Turismi- ja Reisifirmade Liidu ja Tourestiga.

Hiiumaa turismiklaster ühendab Hiiumaa turismiasjalisi ühiste eesmärkide saavutamisel ning kompetentsi ja ressursside targal kasutamisel. Hiiumaa turismiklaster loodi 2021. aastal ja hetkel kuulub klastrisse enam kui 30 liiget, sh Hiiumaa vald toetajaliikmena.
Hiiumaa turismiklastri tegevusi toetab Euroopa Regionaalarengu Fond Piirkondade konkurentsivõime tugevdamise meetme kaudu.

www.facebook.com/turismiklaster

Ole kursis oluliste uudistega!

Vali just endale huvipakkuvad infokirjad

Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.
X
X