november, 2022

29nov15:0017:00Külla tuleb Rahakratt

Aeg

15:00 - 17:00

Koht

Rannapaargu

Lubjaahju 3

Ürituse info

Hiiumaa Arenduskeskus koostöös Hiiumaa investeerimisklubiga kutsub Sind järgmisele rahatarkuse üritusele. Külla tuleb Eesti loetuima rahablogi www.rahakratt.ee looja ja isehakanud oligarh Rahakratt.

Millal? 29. novembril 2022 kell 15.00 – 17.00
Kus? Rannapaargu, Kärdla

Osalustasu 10€ (koos käibemaksuga)
Tasumine kaardimaksega kohapeal (NB! sularahas tasuda ei saa).

Üritus on eelregistreerimisega!
KOHAD TÄIS!

Rahakratt on Eesti loetuima rahablogi www.rahakratt.ee looja ja isehakanud oligarh, kes on oma blogis maha kõndinud ja dokumenteerinud tänaseks juba üle 7-aastase #finantsvabadussõja teekonna. Tema eesmärk on panna palgatööga tulnud mündid investeerimisega tulevaid kupüüre tegema. Rahakratt plaanib päriselt ka ja hästi kähku rikkaks saada ning oma lugejad endaga kaasa võtta.

Omapärane on see, et blogi autor on anonüümne ega ole oma kanalite reklaamile mitte ühtegi senti kulutanud (üks põhjus on see, et ta on õudselt kitsi). Seitsme aastaga on Rahakrati blogil igakuiselt 30 000 – 40 000 lugejat pluss kokku ligi 20 000 Facebooki ning Instagrami jälitajat. Kõik need inimesed on teda kuidagi üles leidnud ja hakanud huvipakkuva sisu tõttu fännama. Tänaseks toob blogi ja investeerimine autorile 2 000€ – 5 000€ kuus ning kõiki võimalusi, et ise sama teha, saab blogist lugeda. Fännid armastavad Rahakratti juba rohkemgi kui viilutatud saia, labradori kutsikaid ja Arvo Pärti. Kokku.

Tavaelus on Rahakratt suvaline magalarajooni jope, kellele ei ole võõras trolliga sõitmine, kes oskab s*tal ajal tatrast mitukümmet erinevat rooga valmistada, kes toitub peamiselt sihikindlusest ja naabri wifist ning kellele meeldib vabal ajal olla oma lugejate eest (finantsiliselt) alasti. Rahakratt on Eesti esimene finfluencer (financial influencer)!

Korraldaja kontakt:
Mari-Liis Hirv, tel. 54 260 601, e-post mari-liis.hirv@hiiumaa.ee

Üritus toimub Hiiumaa PATEE programmi raames ning on rahastatud Euroopa Regionaalarengu Fondist.

Ole kursis oluliste uudistega!

Vali just endale huvipakkuvad infokirjad

Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.
X
X