veebruar, 2022

10veeb13:0017:00Noorte giidi- ja teeninduskoolitus: Etikett

Aeg

13:00 - 17:00

Ürituse info

Etiketi väärtused ja põhialused: Enesekindla ja väärika inimese tunnusmärgid, lugupidamine ja taktitunne, reeglid tutvustamisel (iseennast ja teisi), pöördumised (Sina, Teie) sõprade, võõraste, täiskasvanute poole, suhted ja suhtlemine, sugudevaheline suhtlemine, reeglid tervitamisel ja kätlemisel, täpsus ja kokkulepetest kinnipidamine, käitumisreeglid erinevates elusituatsioonides, hea esmamulje loomine ja selle olulisus, hoolitsetud välimus, korrektne riietumine.

Kooliaktuse etikett: vajalik eeltöö, sobiv riietus ja käitumine, stiilisoovitused, milline on sobiv king, sukapüks, aksessuaarid jpm, mida silmas pidada ülikonna kandmise juures, kuidas elegantselt istuda-astuda, milline sobiv soeng ja meik, kuidas jäHa endast enesekindel ja meeldiv mulje.

Koolitaja kommentaar:

„Etiketiõpe lisab enesekindlust, eneseusaldust ning annab võimaluse paremaks tulemuseks. Need on teadmised, mida vajame kõik läbi elu, et enesekindlalt, väärikalt elus edasi
liikuda ning seda kvaliteetselt nau#da. Õige ettevalmistus tagab enesekindluse ja edu.“

Osalenud õpetaja kommentaar:

„Usun ja mulle ka tundus, et andis noortele väga palju vajalikke teadmiseid ja oskuseid üleüldiselt edaspidiseks kindlasti juurde (mitte ainult piduliku direktori vastuvõtu ja lõpuaktuse ürituseks vaid ka igapäevaseks eluks). Noortele tundus, et oli ka huvi antud teema osas 🙂 Kindlasti andis neile endale enesekindlust ja julgust juurde.“

Koolitus oli osa Hiiumaa Arenduskeskuse ja Ettevõtliku Kooli võrgustikku kuuluvate Palade ja Kärdla Põhikooli koostööprojektist “Giidi- ja teenindusõpe Hiiumaa koolidesse”, mida rahastas Euroopa Sotsiaalfond.

Ole kursis oluliste uudistega!

Vali just endale huvipakkuvad infokirjad

Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.
X
X