märts, 2022

24märKogu päev25Noorte giidi- ja teeninduskoolitus: õppereis Tartusse ja Astangule

Aeg

14:09 - 14:09

Ürituse info

Lihtsustatud õppekaval põhikooli lõpetanud/lõpetavad noored külastasid Tartu Rakenduslikku Kolledžit ja Astangu Kutserehabilitatsioonikeskust, et tutvuda sealsete lihtsustatud edasiõppimisvõimalustega. Ringkäigu jooksul nähti kooli ja õpilaskodu ruume ja õppeklasse, tutvuti koolide poolt pakutavate tugimeetmetega, arutleti karjäärisobivuse ja võimalike erialavalikute üle kohalike karjäärisptesialistidega.

Õppereisi jooksul said juba tehtud või vähemalt kavandatud kooli sisseastumise esimesed vajalikud sammud, õppereis andis selgema ettekujutuse eesootavast iseseisva elu alustamise perioodist. Lisaks avanes noortel võimalus külastada teenindusasutusi Tartu Lõunakeskuses.

Õppereis oli osa Hiiumaa Arenduskeskuse ja Ettevõtliku Kooli võrgustikku kuuluvate Palade ja Kärdla Põhikooli koostööprojektist “Giidi- ja teenindusõpe Hiiumaa koolidesse”, mida rahastas Euroopa Sotsiaalfond.

Ole kursis oluliste uudistega!

Vali just endale huvipakkuvad infokirjad

Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.
X
X