november, 2022

24nov18:0020:00Vestlusõhtu ettevõtjatega: ehitus

Aeg

18:00 - 20:00

Koht

Lest & Lammas, Kassari puhkekeskus

Ürituse info

Hiiumaa Arenduskeskuse ja Hiiumaa Ettevõtjate Liidu koostöös korraldatav vestlusõhtute sari lõpetab sügishooaja teemakohaste juttudega ehitusvaldkonnast.

Millise surve all on meie ehitusettevõtjad, kes ühelt poolt peavad püsima kliendiga kokkulepitud eelarves ja ajagraafikus, kuid teisalt on võimetud ette nägema kõiki nüansse pooleaastase või pikema perioodi ehitusmaterjalide kättesaadavuses ja hindades?
Kas ja kuidas on kohalik ehitusturg muutunud viimase kümnendi jooksul ning kas 2008. aastal kinnisvarabuumi lõhkemise järel Skandinaaviasse läinud ehitajad ongi meie jaoks kadunud tööjõud? Kas kohalikel ettevõtjatel on võimekust avaliku sektori hangetel edukad olla?
Millised on ehitusturu tänased kliendid ning milline ehitusturu tulevik?

Seda kõike ja rohkemgi veel uurime valdkonnaga seotud ettevõtjatelt 24. novembril kell 18:00 restoranis Lest & Lammas (Kassari Puhkekeskus).

Paneelvestluses osalevad:

• Lembit Vainumäe – AS LeVA juhataja
• Harri Tammsalu – ERJ Teenused OÜ juhataja
• Aigar Võsamaa – Avrem OÜ juhataja
• Tarmo Suurvärav – Tarmo Haus OÜ juhataja

Vestlusõhtut juhib Hiiumaa Ettevõtjate Liidu liige Arno Kuusk.

Osavõtuks on vajalik eelregistreerimine: https://forms.office.com/r/3EUsww53VC

Lisaks kohapealsele osavõtule on võimalik vestlusõhtut jälgida ka internetiülekande vahendusel (link saadetakse vahetult enne üritust). Kes soovib aegsasti küsimused teele panna, siis neid me ootame meiliaadressile: vestlus@hiiumaa.live.

NB! Tegu on selle aasta viimase vestlusõhtuga – sari jätkub uuel aastal uute teemadega.

________________________________________________________________________
Hiiumaa Arenduskeskus ja Hiiumaa Ettevõtjate Liit lükkasid veebruaris käima igakuised ettevõtluse vestlusõhtud, et tuua fookusesse kodusaare majanduskeskkond ja siin tegutsevad ettevõtjad.
Igal vestlusõhtul keskendutakse ühele Hiiumaa ettevõtlusvaldkonnale ning tutvustakse läbi paneelvestluse formaadi kõikidele huvilistele selle hetkeolukorda, tulevikuperspektiive ning murekohti.

Lisainfo: Angela Koit, tel 5041337, e-post angela.koit@hiiumaa.ee
Vestlusõhtu toimumist toetab Euroopa Regionaalarengu Fond.

Ole kursis oluliste uudistega!

Vali just endale huvipakkuvad infokirjad

Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.
X
X