oktoober, 2022

27okt18:0020:00Vestlusõhtu ettevõtjatega: põllumajandus

Aeg

18:00 - 20:00

Koht

Suuremõisa loss

Ürituse info

ÜRITUSE OTSEÜLEKANDE SALVESTUS: https://youtu.be/gb_FlMppUiM
Hiiumaa Arenduskeskus ja Hiiumaa Ettevõtjate Liit kutsuvad oktoobrikuu vestlusõhtul kaasa mõtlema Hiiumaa põllumajanduse teemadel.
Vanasõna ütleb, et põllumees pidavat olema põline rikas. Kuid milline on valdkonna ettevõtjate hinnangul tegelik olukord – kuivõrd on valdkond sõltuvuses maailma turgudel toimuvast ning kuivõrd ilmast või muudest kohapealsetest teguritest, kas tegutsemiseks ja kasvamiseks on meil piisavalt maad ja töökäsi, kas ja milliseid ohtusid või võimalusi pakub kõikidesse valdkondadesse ulatuv hinnatõus, milline on seis järelkasvuga, mida tähendab mahemajandus ettevõtja jaoks ning kas see ka jätkusuutlik on.
Seda kõike seda ja rohkemgi veel uurime valdkonnaga seotud ettevõtjatelt.

Paneelvestluses osalevad:

  • Sulev Matto
  • Martin Vallikivi
  • Kaarel Niit
  • Indrek Sammal

Hiiumaa põllumajandusele keskenduv ettevõtluse vestlusõhtu toimub neljapäeval, 27. oktoobril kell 18:00 Suuremõisa lossis.
Vestlusõhtut juhib Hiiumaa Ettevõtjate Liidu liige Arno Kuusk.

Osavõtuks on vajalik eelregistreerimine: https://forms.office.com/r/2TqjzSAkPY

Lisaks kohapealsele osavõtule on võimalik vestlusõhtut jälgida ka internetiülekande vahendusel. Kes soovib aegsasti küsimused teele panna, siis neid me ootame meiliaadressile: vestlus@hiiumaa.live.

________________________________________________________________________
Hiiumaa Arenduskeskus ja Hiiumaa Ettevõtjate Liit lükkasid veebruaris käima igakuised ettevõtluse vestlusõhtud, et tuua fookusesse kodusaare majanduskeskkond ja siin tegutsevad ettevõtjad.
Igal vestlusõhtul keskendutakse ühele Hiiumaa ettevõtlusvaldkonnale ning tutvustakse läbi paneelvestluse formaadi kõikidele huvilistele selle hetkeolukorda, tulevikuperspektiive ning murekohti.

Lisainfo: Angela Koit, tel 5041337, e-post angela.koit@hiiumaa.ee
Vestlusõhtu toimumist toetab Euroopa Regionaalarengu Fond.

Ole kursis oluliste uudistega!

Vali just endale huvipakkuvad infokirjad

Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.
X
X