aprill, 2022

28apr18:0020:00Vestlusõhtu ettevõtjatega: turismindus

Aeg

18:00 - 20:00

Koht

Kärdla Kuursaal

Ürituse info

Hiiumaa Arenduskeskus ja Hiiumaa Ettevõtjate Liit jätkavad vestlusõhtute sarjaga. Aprilli vestlusõhtu teemaks on turismindus. Vestlusõhtu toimub 28. aprillil kell 18.00 Kärdla Kuursaalis.

Vestlusõhtut juhib Hiiumaa Ettevõtjate Liidu juhatuse esimees Arno Kuusk.

Paneelvestluses osalevad:

Kristel Üksvärav – Hiiumaa turismiklastri juht
Sander Kopli – Mainegrupp OÜ juhatuse liige
Andre Abner – Paljasjalg OÜ juhatuse liige
Siim Rätsep – Ristnaotsa OÜ

Eesti saared ja Hiiumaa näivad kaugelt vaadates ihaldusväärse puhkusekohana. Aga mida tähendab turismiga tegelemine ettevõtjale, kel aktiivset tööd jagub kolmele kuule, kuid kulud tahavad tasumist aastaringselt?
Kui palju meil üldse turiste käib ning kas neid on vähe, piisavalt või juba liiga palju? Mis on meie turismi Nokia ning kas kasutame seda piisavalt? Kuivõrd suur ikkagi on turismi osakaal kodusaare majanduses ning kas osakaalu arvutamise parameetrid on üldse õiged? Kas ja milline potentsiaal on meie turismitegijatel veel kasutamata ning mida saaks ja peaks tegema uuteks arenguteks?
Need ja paljud muud turismiga seotud teemad leiavad kajastamist järjekordsel ettevõtluse vestlusõhtul.

Vestlusõhtu on kõikidele tasuta, osavõtuks on vajalik eelregistreerimine: https://forms.office.com/r/RwbNwqJa57
NB! Kohtade arv on piiratud!

Lisaks kohapealsele osavõtule on võimalik vestlusõhtut jälgida ning küsimusi esitada ka internetiülekande vahendusel. Kes soovib aegsasti küsimused teele panna, siis neid me ootame meiliaadressile: vestlus@hiiumaa.live.

________________________________________________________________________
Hiiumaa Arenduskeskus ja Hiiumaa Ettevõtjate Liit lükkasid veebruaris käima igakuised ettevõtluse vestlusõhtud, et tuua fookusesse kodusaare majanduskeskkond ja siin tegutsevad ettevõtjad.
Igal vestlusõhtul keskendutakse ühele Hiiumaa ettevõtlusvaldkonnale ning tutvustakse läbi paneelvestluse formaadi kõikidele huvilistele selle hetkeolukorda, tulevikuperspektiive ning murekohti.

Lisainfo: Siim Piirak, tel 53313304, e-post siim.piirak@hiiumaa.ee

Ole kursis oluliste uudistega!

Vali just endale huvipakkuvad infokirjad

Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.
X
X