Koolitused, Uudised, Vabaühendused

Vabaühenduste juhtide arenguprogramm 2022 pakub tasuta koolitusi

Hiiumaa arenduskeskus annab teada, et alates septembrist kuni detsembri lõpuni toimub vabaühenduste juhtide arenguprogramm, mille eesmärgiks on maakonnas tegutsevate vabaühenduste juhtide kasvanud võimekus organisatsiooni igapäevasel ja pikemaajalisel juhtimisel  ning arendamisel. Arenguprogrammis osalema on oodatud MTÜ-de juhatuse liikmed. Sel aastal pakume võimalust ise omale vajalik koolitus valida. Vabaühendused saavad osaleda Juhatuse kompetentsikeskuse pakutavatel veebikoolitustel. Koolituskalendri leiad siit:  https://juhatus.ee/avatud-koolitused/

Kalendrist saate valida endale huvipakkuva koolituse ja sellest mulle teada anda kirjutades e-kirja aadressile  kaja.sormus@hiiumaa.ee. Hiidlastele on 42 tasuta koolituse kohta. Teie jaoks on osalemine tasuta kuni kohti jätkub (koolituse tavahind on 59.-). Palun ärge ennast otse veebilehel registreerige, sest sel juhul ei saa arenduskeskus teie arvet maksta.

 

Koolitused kestavad 4 akadeemilist tundi kl 10-13.15 ja toimuvad ZOOM keskkonnas.

Lisaks toimub 31. augustil kl 9.45 – 13.15 tasuta koolitus „Milline on loll juhatuse liige ja kuidas seda tiitlit vältida?“ Soovitan osaleda, et saada esiteks vastus pealkirjas esitatud küsimusele ja teiseks ka pildi sellest, millise koolitajaga on tegemist. Sellele koolitusele võite registreeruda otse veebis, kuna tegemist on kõigile tasuta koolitusega ja arenguprogrammi arvestusse ei lähe.

 

Koolitaja Kaidi Holm on Juhatuse Kompetentsikeskuse juhataja, juhtiv koolitaja ja nõustaja. Kaidil on nii pedagoogiline (Jyväskylän Opettajakorkeakoulu) kui ka õigusalane (Tartu Ülikool) kõrgharidus ja põhjalikud kvaliteedijuhtimise alased teadmised (Tallinna Tehnikaülikool) ning üle 20-aastane kogemus juhatuse liikmete jõustamisel. Kaidi on käinud Hiiumaal ka varasematel aastatel ja saanud alati väga positiivse tagasiside koolitustel osalenutelt.

 

Arenguprogrammi toetab Kodanikuühiskonna Sihtkapital.

 

Lisainfo: MTÜ konsultant Kaja Sõrmus, tel 5345 9558, kaja.sormus@hiiumaa.ee