Uudised

Tulemas on sotsiaalselt vastutustundlike riigihangete teemaline (SRPP) koolitus

Euroopa Komisjonil on hea meel kutsuda Eesti ametnikke, hangete korraldajaid ja sotsiaalmajanduse osapooli osalema koolitusel sotsiaalselt vastutustundlike riigihangete (SRPP) teemal Eestis. Koolitus toimub 4. juunil 2024 Tallinnas ministeeriumide ühishoones.

Koolitusel on teil võimalus osaleda sessioonidel, mida juhivad valdkonna eksperdid, ning töötada läbi juhtumiuuringud ja kuulda praktilistest näidetest, kuidas SRPPd on Eestis ja mujal edukalt tehtud. Koolitus on on kohandatud avaliku sektori hankijate ja sotsiaalmajanduse osapoolte vajadustele tänu uuringutele, mis viidi Eestis läbi ekspertide poolt 2023. aasta sügisel. 

Olete hankespetsialist või hanke lähteülesande koostaja? Koolitusel saab õppida integreerima sotsiaalselt vastutustundlike riigihangete põhimõtteid oma praegustesse hankemenetlustesse kõigis etappides. Samuti saab tutvuda juriidilise raamistiku võimaluste ja edulugudega.

Olete sotsiaalmajanduse organisatsioonide esindaja (SEE: tugiorganisatsioonid, sotsiaalsed ettevõtted jne)? Koolituse kaudu saab mõista paremini sotsiaalselt vastutustundlike riigihangete võimalikku kasu teile kui hankijale või tarnijale, sealhulgas teemasid nagu reserveeritud hankelepingud, pakkumuste osadeks jagamine ja sotsiaalteenuste ja muude eriteenuste hankelepingute sõlmimine. Lisaks saab tutvuda SRPP edulugudega.

Näidake oma huvi osalemise vastu selles tasuta koolitusel alloleva lingi kaudu: 

Eesti koolitus (4. juuni 2024) – koolitus toimub eesti keeles: https://bit.ly/49fPlI9   

Täiendavate küsimuste korral kirjutage: srpp@aeidl.eu.