Ettevõtjale, Vabaühendused

SA Hiiumaa Arenduskeskuse juht on Liis Lukas

12.08.2021

Liis on varasemalt töötanud Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskuse (SMIT) õigusosakonnas, Kaitseväe logistikakeskuses ja Eesti Noorsootöö Keskuses.
Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli Riigiteaduste instituudi riigiteaduste erialal (BA) ja saanud magistrikraadi Tartu Ülikooli Euroopa Kolledžist. Keskhariduse omandas ta Viimsi Keskkoolis.
„Arenduskeskuse juhina plaanin kindlasti panustada asutuse nähtavamaks tegemisse. Ühtlasi pean väga oluliseks organisatsiooni sisemist arengut ning ühiste eesmärkide seadmist,” ütles SA Hiiumaa Arenduskeskuse juht Liis Lukas.
 SA Hiiumaa Arenduskeskuse põhiülesanne on ettevõtjate, vabaühenduste ja kohaliku omavalitsuse nõustamine ja arendamine, sihtkoha turundamine ning maakonnale olulistes arendustegevustes osalemine. Hiiumaa Arenduskeskus on MTÜ Maakondlikud Arenduskeskused liige ja kuulub üle-eestilisse maakondlike arenduskeskuste võrgustikku. Koostöös Hiiumaa Vallavalitsusega viib Hiiumaa Arenduskeskus läbi ettevõtjatele ja MTÜdele suunatud infotegevusi.
Palju edu ja rõõmu uues ametis Sulle, Liis!