september, 2022

22sept18:0020:00Vestlusõhtu ettevõtjatega: kalandus

Aeg

18:00 - 20:00

Koht

Orjaku sadam

Ürituse info

! Toimunud ürituse salvestust saab vaadata siit: https://youtu.be/6Qd-FVEfeKc 

Hiiumaa Arenduskeskus ja Hiiumaa Ettevõtjate Liit jätkavad vestlusõhtute sarjaga. Septembri vestlusõhtu teemaks on kalandus.

Toimub 22. september kell 18.00 Orjaku sadamas.

Mida oleme minevikust õppinud ning milline on kalanduse tulevik, kas tööstuslik kala püüdmine ja tootmine on Hiiumaalt lõplikult kadunud ning suureneb väiksemas mahus hobi- ja rannakalandus, millised on võimalused valdkonna mitmekesistamiseks, milliseid võimalusi või ohte sisaldab meid ümbritsev Läänemeri ning kuivõrd on valdkonna areng ja selles tegutsejad seotud nii valdkondlike kvootide, riiklike määruste kui globaalsete kliima- ja majandushoovustega – kõike seda ja rohkemgi veel uurime valdkonnaga seotud ettevõtjatelt.

Paneelvestluses osalevad:
▪️ Imre Kivi – Stonefish OÜ juhataja
▪️ Tanel Esta – Hiiu Kalur AS juhatuse liige
▪️ Indrek Kääramees – Orjaku rannakalur
▪️ Hanno Kask – ajakiri “Kalastaja” väljaandja

Vestlusõhtut juhib Hiiumaa Ettevõtjate Liidu liige Arno Kuusk.

Osavõtuks on vajalik eelregistreerimine: https://forms.office.com/r/srxBzwuQ67

Lisaks kohapealsele osavõtule on võimalik vestlusõhtut jälgida ka internetiülekande vahendusel. Kes soovib aegsasti küsimused teele panna, siis neid me ootame meiliaadressile: vestlus@hiiumaa.live.

________________________________________________________________________
Hiiumaa Arenduskeskus ja Hiiumaa Ettevõtjate Liit lükkasid veebruaris käima igakuised ettevõtluse vestlusõhtud, et tuua fookusesse kodusaare majanduskeskkond ja siin tegutsevad ettevõtjad.
Igal vestlusõhtul keskendutakse ühele Hiiumaa ettevõtlusvaldkonnale ning tutvustakse läbi paneelvestluse formaadi kõikidele huvilistele selle hetkeolukorda, tulevikuperspektiive ning murekohti.

Lisainfo: Angela Koit, tel 5041337, e-post angela.koit@hiiumaa.ee
Vestlusõhtu toimumist toetab Euroopa Regionaalarengu Fond.

Ole kursis oluliste uudistega!

Vali just endale huvipakkuvad infokirjad

Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.
X
X