veebruar, 2020

12veeb15:0017:00Hiiumaa ettevõtjate ümarlaud

Aeg

15:00 - 17:00

Koht

Nuutri Puhkemajad

Ürituse info

Hiiumaa Ettevõtjate Liit ja Hiiumaa Arenduskeskus ootavad Hiiumaa ettevõtjaid kohtumisele 12. veebruar 2020 kell 15.00 -17.00 Nuutri villas Kärdlas. (Piirkondlikud algatused tööhõive ja ettevõtluse edendamiseks (PATEE) projekti raames)
Anna oma tulekust teada siin: https://surveer.com/s/85XV2F9W
Päevakord:
1. Noorte ettevõtlikkust toetavad tegevused PATEE-st – koostöövõimalused Hiiumaa Ettevõtjate Liidu ja ettevõtjatega
2. Klubilised kokkusaamised „ Väljakutsest võimaluseks“ – mis võiks olla esimene teema ja millal?
Klubilises vormis kokkusaamiste eesmärk on igakordselt võtta fookusesse üks konkreetne Hiiumaa ettevõtjaid pitsitav kitsaskoht (arengutakistus), mida siis üheskoos kohalike ettevõtjatega ja vastavalt probleemi püstitusele kaasatud spetsialistidele/ ekspertidele üheskoos läbi mõelda ning jõuda ka üheskoos ettepanekuteni ja/või lahendusteni, mis aitaks meie ettevõtjatel oma ettevõtlust paremini kavandada. (näiteks arutelu pankadelt laenu saamise võimalikkusest ääremaadel koos pankade esindajatega). Kokkusaamised toimuvad 4-8 korda aastas lähtuvalt üleskerkinud teemadest, mis antakse ettevõtjate poolt.
3. Demoruum – kas on vajalik ja kui jah, siis kus see võiks asuda jms.
Demoruumi loomise eesmärk on toetada ja võimendada Hiiumaa majandus- ja ettevõtluskeskkonnaga seotud positiivseid sõnumeid ning luua võimalus Hiiumaa ettevõtluse kontsentreeritud esitlemiseks selle mitmekesisuses. Demoruum oleks Hiiumaa jaoks uus ettevõtluse tugistruktuur, mis koondab Hiiumaa edukaimad tootmisettevõtted, eksportöörid, mainekujundajad, tööandjad, säravaimad alustajad ja ettevõtluse tugiorganisatsioonid. Demoruum pakuks ettevõtjale võimalust suurendada oma nähtavust ja olla osa suurest infovõrgustikust.
Anna oma tulekust teada siin: https://surveer.com/s/85XV2F9W
Lisainfo: Katrin Sarapuu, tel 53415285, e-post: katrin.sarapuu@hiiumaa.ee

Ole kursis oluliste uudistega!

Vali just endale huvipakkuvad infokirjad

Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.
X
X