veebruar, 2022

25veebKogu päevLaste teaduskool: Gravitrax 2. tasand

Aeg

14:04 - 14:04

Koht

Kärdla Linnaraamatukogu

Ürituse info

Koostöös MTÜ-ga Laste Teaduskool alustas Hiiumaa Arenduskeskus 2021. aastal ettevõtlike töötubade korraldamist algklassiealistele teadushuvilistele lastele. Laste teaduskooli rahastab Euroopa Regionaalarengu Fond PATEE programmist.

Eesmärk ja sisu

Pakkuda lastele huvitavaid tegevusi ning rakendada ja ka kinnistada läbi erinevate tänapäevaste tegemiste koolis õpitut. Koolis toimub teadmiste omandamine klassikalisel viisil ja seda saab teha läbi erinevate meetodite lastele lähedasemaks ja huvitavamaks. Tänapäeval on just näha, et lapsele on vaja seda väikest põnevust, et tekiks motivatsioon. Läbi nutikate mänguliste asjade on võimalik teha suuri ja huvitavaid asju! Tegevused, mis kaasavad ka lapsevanemaidki ja kogemused näitavad, et võib paeluda ka suuri!

Teaduskooli raames korraldatakse aktiivseid töötubasid, näiteks arendatakse läbi lauamängude laste loogilist mõtlemist ja strateegiaid. Tehakse loodusvaatlusi ja kasutatakse selleks erinevaid pakutavaid teaduskaste. Tutvustatakse rahamaailma ja raha kasutamist läbi lapse silmade.

Meedias:

“Kärdlas alustas Laste teaduskool”. Hiiu Leht, 18. märts 2022

Ole kursis oluliste uudistega!

Vali just endale huvipakkuvad infokirjad

Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.
X
X