oktoober, 2022

16oktKogu päev17Õppereis Tartumaa lasteaedadesse

Aeg

10:00 - 21:00

Ürituse info

Ettevõtlusõppe arendamiseks Hiiumaa lasteaedades toimus 13.-14. oktoobril 2022 õppereis Tartumaa ettevõtlikesse lasteaedadesse. Reisil osales Ettevõtliku Kooli programmiga liitunud Kärdla ja Palade lasteaiast 18 õpetajat.

Külastati Tartu lasteaeda Ripsik ja Ülenurme lasteaeda. Eesmärgiks oli tutvuda ettevõtlike lasteaedade tegevusega ja saada häid kogemusi Mõlemas lasteaias paistis silma laste ise- ja koostegemise aktiivne toetamine. Eesmärgiks oli seatud lapsepõlve väärtustamine ja see, et laps saaks elus hakkama,“ rääkis Kärdla lasteaia õppejuht Ingrid Prikk.

Tegevusi läbis mõtteviis, et laps saaks ise mõelda, katsetada ja luua. Kärdla ja Palade õpetajatel oli palju, mida õppida ja edaspidi kasutusele võtta. Silma jäi erinevate vahendite (ka taaskasutus ning looduslike) kasutusrohkus ja paigutus. Hiiumaa lasteaednikud on väga tänulikud, et Hiiumaa Arenduskeskus toetas õppereisi Tartumaa Ettevõtliku Kooli võrgustikku kuuluvatesse lasteaedadesse.

Õppereisi rahastab PATEE programmi raames Euroopa Regionaalarengu Fond.

Ole kursis oluliste uudistega!

Vali just endale huvipakkuvad infokirjad

Kasutame küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust meie veebisaidil. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.
X
X