Ettevõtjale, Uudised

Avanes uus toote või teenuse arendamise mentorprogramm eksperdi kaasamiseks

mentorprogramm Hiiumaa ettevõtetele eksperdi kaasamiseks

Hiiumaa Arenduskeskus on välja töötanud uue toote või teenuse arendamise mentorprogrammi. Kui sa soovid oma ettevõtet arendada ning välja töötada uut toodet või teenust või olemasolevat toodet või teenust arendada/uuendada, siis on mentorprogramm mõeldud just sinu ettevõttele.

Mentorprogrammi eesmärk on aidata ettevõtetel kaasata toote- või teenusearendusse eksperti/mentorit. Eksperdi kaasamine teeb ettevõtte väljakutsete lahendamise lihtsamaks ja arengu kiiremaks.

Mentorprogrammi valitakse 6 ettevõtet ning programmi kandideerimine toimub jooksvalt.

Mentorprogrammi saamiseks tuleb esmalt tulla arenduskesksuse ettevõtluskonsultandi konsultatsioonile. Konsultatsiooni käigus selgitatakse välja, millised on ettevõtte plaanid ning kas ettevõte sobib osalema mentorprogrammis. Vajadusel aitab konsultant ka täita mentorprogrammi avalduse ning kui ettevõttel pole olemas eksperti, keda toote või teenuse arendamisse kaasata, siis aitab konsultant ka sobivat eksperti leida.

Mentorprogrammis osalemise tulemusena peab 6 kuu jooksul ettevõttel valmima innovaatiline/uuenduslik edasiarendatud või uus toode, teenus või toote prototüüp või uue rakendatud teenuse kirjeldus.

Mentorprogrammi abil on võimalik ühel ettevõttel maksimaalselt 3000 euro ulatuses kaasata ekspertteenust, millest ettevõtte omaosalus on minimaalselt 5%.

Mentorprogrammi täpsema kirjelduse, osalemise reegleid ning kandideerimisprotsessi kirjelduse leiad SIIT.

Kui oled huvitatud osalemast toote või teenuse arendamise mentorprogrammis või soovid saada rohkem informatsiooni, siis pöördu arenduskeskuse projektijuhi Mari-Liis Hirve poole.

Kontaktid: tel 54 26 06 01, e-post: mari-liis.hirv@hiiumaa.ee

Mentorprogrammi aitab ellu viia Hiiumaa PATEE programm ning seda rahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.