Ettevõtjale, Koolitused

Veebiseminaride sari: e-kaubandusega alustaja ABC

Soovid alustada e-kaubandusega, kuid ei tea millest alustada? Koolitusprogramm “E-kaubandusega alustaja ABC” aitab Sul alustada!

Programmi raames toimuvad kolmel erineval teemal veebikoolitused nii eesti kui vene keeles, mis annavad alustavale e-kauplejale baasteadmised ja oskused seadusandlusest, turgudest ja trendidest, e-poe loomisest jpm.

SIHTGRUPP: kõik e-kaubandusega alustamisest huvituvad (alustavad) ettevõtjad

MAKSUMUS: tasuta. Osalevatel ettevõtjatel arvestatakse osalemist vähesetähtsusega riigiabina ehk VTAna.

TOIMUMISKOHT: Zoom veebikeskkond. Kõikidele registreerunutele saadetakse link e-mailile.

 

KOOLITUSED:

22.03 Millest alustada e-poe loomisel?

Koolitaja: Marko Medar on Manimal OÜ tegevjuht, pakkudes veebiarenduse ja digiturunduse teenuseid Eesti, Soome ja Rootsi turule.

Lisainfo ja registreerumine kuni 17.03 SIIN

 

14.04 Esimesed sammud e-kaubanduses

Koolitaja: Signe Kõiv on TesteShop OÜ e-kaubanduse strateeg, kes aitab alustavaid ja tegutsevaid ettevõtteid e-äriga seotud praktilistes küsimustes. Signe kogemust on vorminud 14 tegusat aastat e-kaubanduses nii e-kauplejana, valdkonna eestkõneleja kui konsultandina.

Lisainfo ja registreerumine kuni 12.04 SIIN

 

5.05 Praktiline digiturundus e-kaubanduses

Koolitajad:
Tõnu Väät on MTÜ Eesti E-kaubanduse Liidu tegevjuht, kes on Eestis kõige rohkem ja täpsemalt kursis e-kaubanduse statistika, mahtude, kui ka trendide osas. Samuti teab ta kõike e-kaubanduse seadusandlusest ja järelvalvest.
Timo Porval on Lavii Marketing OÜ turundusstrateeg. Timo on internetiturunduse entusiast, kellele meeldib mõelda projektide suurt pilti ja seda, kuidas kliendi ärile sellest võimalikult palju tulu tuleks. Turundusideedes keskendub ta alati suurele kasutajate kasule.

Lisainfo ja registreerumine kuni 03.05 SIIN 

Koolitusi korraldatakse Euroopa Regionaalarengu Fondi toel.